KONST / Litografier / Färglitografi 14677119
nr 1467 7119
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Signerad, numrerad 45/300, golfare. Färglitografi, bildmått: 51x36cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:34:15